Slide Mirësevini në Porosit Online

Rezervo Tavolinë
Trokadero
Lounge
Mirësevini në Trokadero
Lounge
Porosit Online

Rezervo Tavolinë

 

 

Lokacioni

Ilindenska 282,
1200 Tetovë

Orari

E Hënë – E Diel:
08:00 – 00:00

Kontakti

070 399 999
Për informacione shtesë, na kontaktoni në [email protected]

GATUAJMË PËR PASION

Dëshira jonë nuk është profiti nga ky restorant, por përfitimi i përvojave të reja në shije dhe kënaqja e klientëve me ushqimet tona!

Pretendojmë të përcjellim diçka të re tek klientët. Artin në kuzhinë, mënyrën pasionante të të ushqyerit dhe ndjenjën e dashurisë në çdo ushqim.
Në menynë tonë, përveç ushqimeve të shumta, do të gjeni edhe dashurinë gjatë gatimit të tyre dhe do të ndjeni freskinë e secilës aromë. Çdo shfletim i menysë, do të zgjojë edhe më shumë shqisat tuaja të shijes!

Trokadero krijon për të magjepsur shijet tuaja.
Menyja e plotë me të gjitha llojet e ushqimeve, pa harruar kualitetin dhe freskinë, bën që ju të keni mundësi të mëadhaja për përzgjedhje. Meny e krijuar për të gjithë!

SALLATË

MISHRA

SUBSCRIBE

Vetëm lajme dhe oferta speciale

Student Cards

Nëse preferoni të jeni pjesë e familjes tonë të mysafirëve, aplikoni për Member Card, me të cilën do të keni mundësi që të përfitoni zbritje dhe të merrni paraprakisht informacione për çdo ngjarje në restorantin tonë.  Antarsohuni falas dhe bëhuni miqtë tanë!

Kush Jemi Ne

Dashuria jonë e parë ishte kuzhina. Ne u magjepsëm në mundësinë e saj për të bërë të lumtur njerëzit. Jemi fokusuar në krijim e pjatave qe ngelen në mendjen tuaj dhe në ambientin që ju jep ngrohtësinë e mikpritjes. Shija që ofrojmë është ajo universale, e padiskutueshme për çdokënd që ushqehet në restorantin tonë.

Rezervoni

Për shkak të kufizimit që mund të keni në kohë, do ju preferojmë të rezervoni kohën kur dëshironi të na vizitoni dhe tavolinën tuaj. Mjafton të paraqiteni dhe do të kemi nderin të ju mirëpresim në tavolinën tuaj të preferuar.

NGJARJE

Për informacione shtesë, [email protected]

13/07/2019
14/06/2019
05/05/2019