Rreth Nesh

Ballina / Rreth Nesh

Lokacioni

Ilindenska 282,
1200 Tetovë

Orari

E Hënë – E Diel:
08:00 – 00:00

Kontakti

070 399 999
Për informacione shtesë, na kontaktoni në [email protected]

KUSH JEMI NE

Dashuria jonë e parë ishte kuzhina. Ne u magjepsëm në mundësinë e saj për të bërë të lumtur njerëzit. Jemi fokusuar në krijim e pjatave qe ngelen në mendjen tuaj dhe në ambientin që ju jep ngrohtësinë e mikpritjes. Shija që ofrojmë është ajo universale, e padiskutueshme për çdokënd që ushqehet në restorantin tonë.

Chef

Heading

NJIHUNI ME MIKPRITËSIT TUAJ

Sa herë që Ju na vizitoni, ekipi ynë ju pret me buzëqeshje që edhe të dilni të tillë! Ai bën të pamundurën që Ju të ngeleni të kënaqur me shijen dhe ambientin tonë.

SUBSCRIBE

Vetëm lajme dhe oferta speciale